0items

There are no items in your shopping cart

Product was successfully added to your shopping cart.

how-to-buy

زندگی در لحظه‌هایی که می‌گذرانیم، معنا می شود و اگر خاطره‌ای از راحت جان شد... ماندگار می گردد. با این نگرش آرشاکلاب، به عنوان اولین کلوپ خصوصی ایران با امکانات و خدماتی در سطح استانداردهای جهانی و فراتر از آن شکل گرفته است.

هدف آرشاکلاب ارائه سطح ویژه‌ای از خدمات در محیطی کاملا اختصاصی و ایجاد بستری برای تجربه‌هایی منحصربه‌فرد است، تا همانند بسیاری از اولین‌ها میراثی ماندگار و بی‌همتا باشد. بنابراین همانگونه که زیبنده یک کلوپ خصوصی متعهد و حساس به ارائه خدمات سطح بالاست، آرشاکلاب تعداد بسیار محدودی عضو می‌پذیرد و بهره‌مندی از امکانات آن فقط برای این اعضا و مهمانان آنها امکان‌پذیر خواهد بود.

اگر روز یا هفته‌ای پرمشغله را گذرانده‌اید و به دنبال محیطی برای راحتی جسم و جان در فضایی دنج و اختصاصی هستید، آرشاکلاب می‌تواند بهترین انتخاب باشد؛ چرا که در قلب روستای تاریخی خانلق و آسمان درخشان کوه آراد، به عنوان یکی از بِکرترین مکان‌های نزدیک به تهران بنا نهاده شده است .

دوری از هرگونه آلودگی صوتی و شهری، مهیا بودن تمام امکانات لازم برای ورزش، آرامش، تفریح و گذران اوقاتی خوش با دوستان و اعضای خانواده، دسترسی مناسب به فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی و شهرک صنعتی شمس آباد، همگی در آرشاکلاب کنار یکدیگر جمع شده اند تا برای شما تجربه ای لذت بخش و به یاد ماندنی از تنها کلوپ حرفه ای و خصوصی تنیس ایران رقم زنند که سطح خدمات آن حتی در مقیاس بین المللی نیز قابل رقابت نیست